חברת יאיר פישר בע"מ נוסדה ע"י יאיר פישר בשנת 1991 בתל אביב. החברה הינה חברה המובילה בתחום ההנעה והשינוע בענף התעשייה בישראל.
יאיר הינו בעלים ומנכ"ל החברה. את דרכו בתחום ההנעה והשינוע התחיל ב- 1986 ולאחר מכן הקים את חברת "יאיר פישר". לזכותו עומדות 25 שנות ניסיון בתחום.
החברה מציעה מגוון שירותים ופתרונות, המבוססים על ניסיון רב מול מספר גדול של גופים וחברות מהמגזר התעשייתי, בכל רחבי המדינה. החברה מציעה פתרונות עבור כלל תחומי התעשייה השונים: מזון, אריזה, דפוס, קרטון, חקלאות, היי-טק.
לחברה חוסן כלכלי וביצועי המאפשר פעילות בהיקף רחב, מתן שירותים ומוצרים האיכותיים ביותר תוך הקפדה על רמת מקצועיות גבוהה ביותר.
לחברה כל הידע והיכולות המקצועיות הדרושות בתחומה. למחלקת הייצור קיימת היכולת להתמודד עם האתגרים השונים וכלל העיבודים הנדרשים. כל מוצר שיוצא מחברת "יאיר פישר" נבדק שאכן הוא עומד בסטנדרט הנדרש.
הלקוח כמרכז החברה: חברת "יאיר פישר" מעמידה את לקוחותיה במרכז פעילותה וממקדת את מירב המאמצים להעלאת שביעות רצונם. ביכולתנו להציע הרבה מעבר למוצר ספציפי, ביכולתנו להציע היקף רחב של פתרונות, דרכי פעולה ונקודות מבט שונות. כל אלו מתבססים על הניסיון הרב שנרכש במהלך השנים, על מנת שאתה – הלקוח תוכל לבחור בדרך הטובה והמתאימה ביותר עבורך.
כפי שנאמר, סטנדרטים גבוהים ומקצועיות הינם חלק בלתי נפרד ממדיניות החברה, על מנת שנוכל לספק ללקוח מוצר ברמה הגבוהה ביותר, עלינו לעבוד עם חומרי הגלם המובחרים.
בין לקוחותינו נמנים: אוסם, תנובה, סנו, טבע, מאפיית ברמן, מאפיית אנג'ל, סנפרוסט ועוד רבים..